Informacja na temat ciasteczek

Ten serwis na Twoim komputerze małe pliki (ang. cookies) z informacjami niezbędnymi do poprawnego działania. Jeśli ustawienia Twojej przeglądarki internetowej pozwalają na zapisywanie ciasteczek, wyrażasz zgodę na powyższe. Instrukcję, jak zmienić ustawienia przeglądarki, możesz znaleźć tutaj.

System xComfort

Nowoczesny bezprzewodowy system inteligentnego domu

Czym jest xComfort?

xComfort to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań z już istniejącą tradycyjną instalacją eletryczną, jak również dla nowo budowanych domów.

Czym jest xComfort?
Przetestuj działanie xComfort!

Uruchom aplikację
Włącz światła
Włącz TV
Ogrzewanie
Włącz alarm
Wyłącz wszystko

Jak działa xComfort?

Dzięki xComfort nie musisz sę martwić o włączone światła i systemy w domu. Wszystkim możesz sterować za pomocą aplikacji xComfort, siedząc wygodnie na kanapie w swoim domu.

Przetestuj działanie!
Kliknij w ikony na smartphonie!

Interesuje Cię, jak to wszystko jest możliwe? Obejrzyj poniżsżą infografikę, aby zobaczyć, jak xComfort działa!

Room Manager

Jest to panel do centralnego sterowania systemem xComfort zainstalowanym w naszym domu. Daje możliwość sterowania urządzeniami z jednego miejsca oraz wysoki komfort obsługi całej instalacji (od rolet i oświetlenia po ogrzewanie i wentylację).

Sterowanie zdalne i stacjonarne

Smart Home Controller firmy Eaton umożliwia sterowanie, wizualizacje oraz zarządzanie systemu xComfort z dowolnego miejsca na świecie. SHC może być sterowany na 3 sposoby za pomocą urządzeń opartych o system operacyjny iOS (iPhone, iPad), Android

Czujniki

 

Czujniki systemu xComfort pozwalają na monitorowanie stanu temperatury w pomieszczeniu, detekecję zalania, dymu, bądź ruchu.

Urządzenia i sterowniki

Sterowanie poprzez system inteligentnego domu xComfort odbywa się poprzez wysyłanie sygnałów do odbiorników, które sterują właściwymi urządzeniami takimi jak np. oświetlenie w pomieszczeniu, piece C.O, silniki do rolet lub bram garażowych.

Znajdź swojego dostawcę usług xComfort

Posiadamy silną sieć dostawców gamy naszych produktów i usług w całej Polsce
Kliknij na przycisk poniżej, aby znaleźć autoryzowaną firmę w Twojej okolicy.

Dowiedz się więcej